امضاء تفاهمنامه همکاری باشگاه رکورد جمهوری آذربایجان و گلساپوش یزد

تاریخ انتشار : 2022/12/10

دو باشگاه رکورد جمهوری آذربایجان و گلساپوش یزد در قالب یک تفاهمنامه ، همکاری های خود را در رشته فوتبال ساحلی توسعه می دهند.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه رکورد، این تفاهم نامه با حضور سید حسن میر حسینی مدیر اجرایی و محمد عشقان ملک عضو هیات مدیره باشگاه گلساپوش در محل باشگاه رکورد در شهر باکو منعقد شد.

مدیر باشگاه رکورد در ارتباط با این تفاهنامه گفت: با توجه به تصویب هیات مدیره برای تیمداری و فعالیت در فوتبال ساحلی در سال آینده میلادی،از مدیران باشگاه گلسا پوش دعوت کردیم در قالب یک همکاری مشترک تجربیات چندین ساله خود را در عرصه تیمداری را در اختیار باشگاه رکورد قرار دهند.

رضا ابراهیمی افزود: خوشبختانه این درخواست با استقبال مدیران باشگاه گلساپوش همراه بود و امروز این تفاهم نامه در شهر باکو به امضاء رسید.

وی تصریح کرد: تبادل بازیکن، برپایی اردوهای مشترک و انجام بازی های دوستانه و برگزاری دوره های مربیگری و دانش افزایی از جمله مواردی است که در این تفاهمنامه دیده شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه گلساپوش یزد نیز در خصوص انعقاد این تفاهم نامه گفت: باشگاه رکورد با مدیریت ایرانی خود یک ظرفیت خوب برای توسعه همکاری های دوجانبه در فوتبال ساحلی است و می تواند جایگاه باشگاه گلساپوش را در سطح بین المللی ارتقاء دهد.

محمد عشقان ملک افزود: موضوعات مختلفی در این همکاری دوجانبه مدنظر قرار گرفته و قطعا فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان می توانند از آن بهره مناسبی ببرند.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی