باشگاه رکورد سال ۲۰۲۳ در فوتبال ساحلی و بانوان تیمداری می کند

تاریخ انتشار : 2022/12/10

مدیرعامل باشگاه رکورد جمهوری آذربایجان از توسعه فعالیت های رسمی این باشگاه در فوتبال بانوان و فوتبال ساحلی برای سال آینده میلادی با تصویب هیات مدیره باشگاه خبر داد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه رکورد، رضا ابراهیمی اظهار کرد: برنامه ای بلندمدت برای توسعه فعالیت های ورزشی باشگاه تدوین شده و هر ساله بخشی از این برنامه عملیاتی می شود.

وی ادامه داد: یکی از این برنامه در پنجمین سال فعالیت رسمی باشگاه رکورد تیمداری در فوتبال ساحلی و فوتبال بانوان است و در این راستا مقدمات راه اندازی تیم ها در حال فراهم شدن است و سال آتی رکورد در این دو بخش نیز در لیگ های جمهوری آذربایجان حضور خواهد داشت.

ابراهیمی به دیگر مصوبات مهم هیات مدیره باشگاه اشاره کرد و گفت: انتخاب بازیکن برتر هفته و ماه باشگاه رکورد توسط کمیته فنی، تصویب طراحی لباس های جدید باشگاه برای سومین سال متوالی و برگزاری جشن رونمایی، افزایش تیم های فوتبال رده های سنی باشگاه در بخش آقایان برای فصل آینده و فعال سازی بخش آموزش و برگزاری دوره های بین المللی دانش افزایی فوتبال و فوتسال از دیگر برنامه هایی است که با تصویب هیات مدیره باشگاه در سال آینده به اجرا در خواهد آمد.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی