رکورد کلوب؛مجری برگزاری اردوهای ورزشی در جمهوری آذربایجان

تاریخ انتشار : 2019/09/29

باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در سطوح مختلف همواره به دنبال کسب آمادگی بیشتر ، بالابردن سطح مهارت ورزشکاران خود ودر نهایت کسب موفقیت در رویدادهای مختلف ورزشی اند.این مهم در کنار بهره گیری از دانش فنی نیازمند امکانات سخت افزاری مناسب واستاندارد است.

برخی از باشگاه ها این نیاز را از طریق ظرفیت های داخلی تامین می کنند و برخی دیگر نیز ترجیح می دهند در خارج از کشور اردوی آماده سازی تیم های خود را برپا کنند.

با این حال به دلیل نوسانات ارزی و افزایش هزینه ها، برپایی اردوهای خارج از کشور برای تیم های مختلف ورزشی با برخی محدودیت ها روبرو شده است و همین محدودیت تیم های مختلف را به برپایی اردوها در داخل و بعضا کشورهای همسایه سوق داده است.

در این راستا باشگاه رکورد کلوب جمهوری آذربایجان با توجه به ظرفیت های ویژه ای که در حوزه سخت افزاری در اختیار دارد بستری را برای ارائه خدمات به تیم های ورزشی ایرانی فراهم کرده است که می تواند ضمن توسعه روابط فرهنگی ورزشی دو کشور ایران وآذربایجان زمینه ساز کاهش قابل توجه هزینه های برپایی اردو در خارج از کشور و بهره گیری از امکانات ورزشی به روز و باکیفیت یک کشور اروپایی باشد.

باشگاه رکورد کلوب که از مدیریتی ایرانی در راس خود بهره می برد با در اختیار داشتن یکی از مجموعه های ورزشی بزرگ ومجهز کشور آذربایجان این بستر را فراهم کرده تا تیم های ورزشی ایران اسلامی با هزینه ای نازل و با کیفیتی بالا اردوهای خود را در شهر باکو (پس از اخذ مجور از شورای برون مرزی وزارت ورزش) برپا کنند.

مجموعه ورزشی المپیک در حاشیه شهر باکو ودر منطقه بسیار خوش آب وهوای آبشرون واقع شده و با در اختیار داشتن زمین های چمن ،سالن های مجهز سرپوشیده و استخر می تواند بستری مناسب برای برپایی اردوهای آماده سازی باشد.

مجموعه ورزشی المپیک همچنین با در اختیار داشتن فضای مجهز اقامتی و رستوران این امکان را برای تیم های ورزشی مهیا کرده تا بدون دغدغه اردوی آماده سازی خود را برپا کنند و بیشترین بهره وری را از زمان اردویی کسب کنند.

امکانات ورزشی مجموعه:

استخر،سونا،جکوزی

سالن سرپوشیده چند منظوره ویژه رشته های توپی( هندبال- فوتسال- والیبال – بسکتبال)

سالن کشتی

سالن وزنه برداری

سالن ورزش های رزمی و رینگی

سالن بدنسازی

زمین چمن مصنوعی استاندارد فوتبال

زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال

سالن شطرنج

سالن کنفرانس

امکانات اقامتی مجموعه:

اتاق ها با ظرفیت های مختلف با خدمات هُتلینگ (گنجایش ۱۰۰ نفر)

رستوران با منوی غذای ایرانی و سفارشی (ظرفیت ۵۰ نفر)

خدمات ورزشی

باشگاه رکورد کلوب در کنار میزبانی از تیم های مختلف ورزشی این آمادگی را دارد تا خدماتی را در بخش گردشگری و ورزشی نیز در سطوح مختلف ارائه کند.

در بخش ورزشی این مجموعه آمادگی دارد تا به درخواست تیم های مختلف زمینه برگزاری بازی های دوستانه وتدارکاتی را در محل مجموعه ویا خارج از آن را مهیا کند.

همچنین باشگاه رکورد کلوب این امکان را فراهم کرده تا با هماهنگی قبلی نسبت به برنامه ریزی تورنمنت های چند جانبه با تیم های مختلف آذری و دیگر کشورهای همسایه ( در چارچوب ضوابط و مقررات جمهوری اسلامی ایران ) را برای تیم های خواهان فراهم کند.

خدمات گردشگری:

با توجه به جاذبه های توریستی کشور آذربایجان وشهر باکو باشگاه رکورد کلوب این بستر را فراهم کرده تا تیم های ورزشی حاضر در مجموعه المپیک در صورت تمایل وبا هزینه ای نازل بتوانند در طول دوره برپایی اردوی خود نسبت به بازدید از جاذبه های گردشگری کشور آذربایجان اقدام کنند و با فرهنگ وآداب این کشور همسایه آشنا شوند.(این خدمت ترجیحی است)

ترانسفر وخدمات سفر:

با توجه به بعد مسافت و هزینه های بالای سفر هوایی، مجموعه رکورد کلوب این امکان را فراهم کرده تا خدمات سفر زمینی با بهترین کیفیت به تیم های ورزشی ارایه شود.

براین اساس نمایندگی مجموعه در ایران خدمات لازم در خصوص ترانسفر و اخذ ویزا ورزشکاران را نیز با نازلترین قیمت برعهده گرفته تا مدیران باشگاه ها متحمل کمترین زحمت نشوند و بتوانند به راحتی مقدمات برپایی اردوی خود را فراهم کنند.

پکیج های اردویی:

برپایی اردوهای آماده سازی تیم های مختلف با توجه به ماهیت رشته ها در دو پکیج ۴ و۶ روزه (اقامت در مجموعه) برنامه ریزی شده است.( بدون لحاظ مدت زمان ترانسفر از تهران به باکو و بالعکس)

براین اساس تیم ها می بایست طبق تاریخ اعلامی خود ( پس از قطعی شدن پذیرش و اخذ مجوز شورای برون مرزی ) حداقل یک هفته پیش از انجام سفر نسبت به عقد قرارداد و واریز وجوه اعلامی اقدام نمایند واقدامات اداری لازم اعم از واریز عوارض خروج از کشور و اخذ ویزا را برای نفرات اعزامی خود انجام دهند.

جهت کسب آگاهی از قیمت پکیج ها ودیگر اطلاعات لازم مربوط به اردوهای ورزشی می توانید با شماره تلفن های  ۰۹۳۵۲۲۸۰۶۷۸ (رامین گواشیریانی) تماس حاصل نمایید.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی