صحبت های مدیر باشگاه رکورد پس از قرعه کشی لیگ برتر فوتسال:حضور در پلی اف را هدف گذاری کرده ایم/کادرفنی و۷ بازیکن تیم ایرانی اند

تاریخ انتشار : 2019/09/04

مدیر باشگاه رکورد کلوب پس از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال جمهوری آذربایجان گفت: تلاش می کنیم خودمان را مرحله پلی اف برسانیم.

رضا ابراهیمی در گفتگو با بخش فارسی سایت باشگاه رکورد کلوب اظهار کرد: رکورد کلوب اولین حضور خود را در لیگ برتر فوتسال تجربه می کند و هدف گذاری ما در سال اول حضور در جمع ۴ تیم نهایی و حضور در مرحله پلی اف است.

وی افزود: برای رسیدن به این هدف تیمی منسجم وبا ترکیبی از بازیکنان خوب آذری و ایرانی بسته ایم و در فصل جاری علاوه بر کادر فنی از وجود ۷ بازیکن خوب ایرانی استفاده می کنیم.

ابراهیمی ادامه داد: بر اساس قرعه کشی در ۳ هفته اول با قرعه مناسبی روبرو شدیم و این موضوع می تواند کمک حال ما در هماهنگی بیشتر تیم و آشنایی با فضای فنی مسابقات باشد.

مدیر باشگاه رکورد کلوب آذربایجان در پایان گفت: ۱۰ تیم حاضر دراین مسابقات در ۳ دور با هم مسابقه می دهند و امیدوارم در این تورنمنت سنگین بتوانیم نتیجه لازم را کسب کرده وبه هدف مان یعنی حضور در مرحله پلی اف برسیم.

برخی از مشتریان