صحبت های مدیر باشگاه رکورد پس از قرعه کشی لیگ برتر فوتسال:حضور در پلی اف را هدف گذاری کرده ایم/کادرفنی و۷ بازیکن تیم ایرانی اند

تاریخ انتشار : 2019/09/04

مدیر باشگاه رکورد کلوب پس از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال جمهوری آذربایجان گفت: تلاش می کنیم خودمان را مرحله پلی اف برسانیم.

رضا ابراهیمی در گفتگو با بخش فارسی سایت باشگاه رکورد کلوب اظهار کرد: رکورد کلوب اولین حضور خود را در لیگ برتر فوتسال تجربه می کند و هدف گذاری ما در سال اول حضور در جمع ۴ تیم نهایی و حضور در مرحله پلی اف است.

وی افزود: برای رسیدن به این هدف تیمی منسجم وبا ترکیبی از بازیکنان خوب آذری و ایرانی بسته ایم و در فصل جاری علاوه بر کادر فنی از وجود ۷ بازیکن خوب ایرانی استفاده می کنیم.

ابراهیمی ادامه داد: بر اساس قرعه کشی در ۳ هفته اول با قرعه مناسبی روبرو شدیم و این موضوع می تواند کمک حال ما در هماهنگی بیشتر تیم و آشنایی با فضای فنی مسابقات باشد.

مدیر باشگاه رکورد کلوب آذربایجان در پایان گفت: ۱۰ تیم حاضر دراین مسابقات در ۳ دور با هم مسابقه می دهند و امیدوارم در این تورنمنت سنگین بتوانیم نتیجه لازم را کسب کرده وبه هدف مان یعنی حضور در مرحله پلی اف برسیم.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی