مدیر اجرایی اولین المپیاد ایرانیان خارج از کشور: سطح کیفی دوره نخست رضایت بخش بود/برگزاری دوره دوم در مردادماه

تاریخ انتشار : 2020/02/22

اولین دوره المپیاد ورزشی ایرانیان خارج از کشور با معرفی تیم ها و نفرات برتر در شهر باکو پایان یافت.

مدیر اجرایی این دوره از مسابقات در این ارتباط گفت: اولین دوره این المپیاد به میزبانی مجموعه ورزشی المپیک شهر باکو و از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه برگزار شد و بیش از یکصد ورزشکار زن ومرد در آن مشارکت داشتند.

رضا ابراهیمی افزود: این مسابقات با محوریت مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور و با همکاری باشگاه رکورد کلوب آذربایجان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات در رشته تکواندو ویژه بانوان و رشته های فوتسال، تکواندو و کشتی آقایان برگزار شد گفت: برای بالا بردن کیفیت این دوره از مسابقات علاوه بر حضور ورزشکاران ایرانی ساکن در دیگر کشورها ورزشکارانی از جمهوری آذربایجان و داخل کشور به عنوان مهمان در این رویداد حضور داشتند.

ابراهیمی سطح کیفی این دوره از مسابقات را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: چندین سال بود که برنامه ریزی برگزاری این مسابقات انجام شده بود اما به دلایلی برگزار نمی شد اما خوشبختانه با ظرفیتی که در شهر باکو به وجود آمد این امکان فراهم شد تا بتوانیم کلید برگزاری این المپیاد را بزنیم وآن را به انجام برسانیم.

وی که مسئولیت باشگاه ایرانیان خارج از کشور را نیز بر عهده دارد در ادامه گفت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری دومین دوره این مسابقات در رشته های ورزشی بیشتری انجام شده و درصددیم دوره بعدی را با مشارکت بیشتر ایرانیان در مردادماه برگزار کنیم.

ابراهیمی در پایان با قدردانی از مسئولان ورزش جمهوری آذربایجان گفت: استعدادهای بیشماری در ایرانیان خارج از کشور وجود دارد که می توان با برگزاری این مسابقات آن را شناسایی کرد و در یک تعامل سازنده در اختیارتیم های ملی گذاشت.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی