مدیر باشگاه رکورد کلوب مطرح کرد:فریب افراد سودجو را نخورید/صحت ادعاها را استعلام کنید

تاریخ انتشار : 2020/03/05

مدیر باشگاه رکورد کلوب جمهوری آذربایجان با تاکید بر ارتباطات حسنه و گسترده این باشگاه با جامعه ورزش ایران گفت: برای آگاهی از فعالیت های این باشگاه و برقراری ارتباط وب سایت فارسی این باشگاه راه اندازی شده و پل های ارتباطی با مدیریت باشگاه در آن درج شده است.

به گزارش روابط عمومی وارتباطات باشگاه رکورد کلوب، رضا ابراهیمی اظهار کرد: باشگاه رکوردکلوب با توجه به امکانات سخت افزاری مناسب خود و داشتن چندین تیم ورزشی در لیگ های ورزشی آذربایجان ظرفیت خوبی را برای حضور بازیکنان مستعد ایرانی در این کشور مهیا کرده است وجذب بازیکنان نیز بر اساس فرایندی شفاف وقانونی انجام می شود.

وی ادامه داد: هرگونه جذب بازیکن از طریق دعوتنامه رسمی وبا طی مراحل اداری وقانونی انجام می شود لذا ورزشکاران نباید فریب افراد سودجو را بخورند و در صورت مواجهه با این افراد و ادعاهای آنها در خصوص همکاری با این باشگاه آن را از طریق پل های ارتباطی درج شده در وب سایت باشگاه به نشانی www.recordclubaz.com استعلام کنند.

ابراهیمی با تاکید براینکه بستری مناسب برای استعدادیابی و برپایی اردوی آماده سازی در مجموعه رکورد کلوب مهیا است گفت: دریافت هرگونه خدمات از این باشگاه می بایست مسیر وفرایند قانونی خود را در دو کشور ایران وآذربایجان طی کند و این باشگاه کاملا خود را مقید ومکلف به اجرای ضوابط می داند.

وی با اشاره به برگزاری اولین دوره المپیاد ایرانیان خارج از کشور در این مجموعه در ماه گذشته گفت: با توجه به مدیریت ایرانی باشگاه رکورد کلوب این میزبانی انجام شد و گواه سطح بالای همکاری ها با کشور ایران است.

ابراهیمی در پایان گفت: برای آگاهی از صحت ادعای کارگزاران و نمایندگان رسمی این باشگاه در ایران و نقاط مختلف دنیا پیش از هراقدامی از طریق شماره تماس مستقیم مدیریت باشگاه ۰۹۹۴۵۰۳۲۱۵۱۹۸ (واتساپ وتلگرام) اقدام نمایید.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی