هدف ما کسب جایگاهی قابل قبول در لیگ برتر فوتسال است

تاریخ انتشار : 2022/03/27

مدیر باشگاه رکورد جمهوری آذربایجان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش در لیگ برتر فوتسال گفت: تلاش می کنیم در پایان فصل جایگاهی قابل قبول در جدول رده بندی مسابقات را به خود اختصاص دهیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه رکورد،رضا ابراهیمی افزود: هدف گذاری باشگاه رکورد در ابتدای فصل حضور در جمع مدعیان و رسیدن به مرحله پلی اف بود.

وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل جدا شدن برخی بازیکنان و تغییر کادر فنی در نیم فصل اول مسابقات و بروز برخی مشکلات از این هدف دور شده ایم با این حال تلاش می کنیم در پایان مسابقات جایگاهی قابل قبول را در جدول رده بندی به خود اختصاص دهیم.

ابراهیمی با بیان اینکه باشگاه رکورد تیمی نوپا در لیگ برتر فوتسال آذربایجان است گفت: هدف گذاری ما در برنامه بلند مدت باشگاه رسیدن به لیگ فوتسال اروپا است و در این راستا تلاش می کنیم.

وی در پایان با انتقاد از طولانی شدن لیگ برتر فوتسال آذربایجان گفت: متاسفانه مسابقات زمانبر شده است و این موضوع موجب لطمه به روند آمادگی تیم ها شده و انتظار می رود فدراسیون فوتبال برای فصل آینده برنامه ریزی بهتری را داشته باشد تا مسابقات در زمان مشخص آغاز و به اتمام برسد.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی