مدیر باشگاه رکورد: فصل کابوس واری را پشت سر گذاشتیم/حواشی اجازه نداد به پلی آف صعود کنیم

تاریخ انتشار : 2022/04/27

مدیر باشگاه رکورد جمهوری آذربایجان با اشاره به کسب جایگاه ششمی تیمش در لیگ برتر فوتسال گفت: فصل کابوس واری را پشت سر گذاشتیم و قطعا هر تیم دیگری جای ما بود با این حجم از مشکلات وحواشی متلاشی می شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه رکورد، رضا ابراهیمی اظهار کرد: پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع کرونا دومین حضور خود را در لیگ برتر فوتسال آذربایجان تجربه کردیم و معتقدم اگر بدشانسی و برخی حواشی عجیب به سراغمان نمی آمد می توانستیم با حضور در جمع ۴ تیم برتر به مرحله پلی آف برسیم.

وی افزود: هدف گذاری باشگاه حضور در کورس مدعیان قهرمانی و صعود به مرحله پلی آف لیگ برتر بود و برای این مهم برنامه ریزی خوبی داشتیم.اما متاسفانه از همان پیش فصل دچار برخی مسایل و مشکلات شدیم که تا اواخر مسابقات هم دست از سر ما برنداشت.

ابراهیمی در توضیح بیشتر گفت: به دلیل محدودیت های کرونایی و سخت گیری دولت برای تردد اتباع خارجی بازیکنان ایرانی جذب شده تیم با تاخیری طولانی به باکو رسیدند و عملا آماده سازی تیم را دچار مشکل کرد.در ادامه نیز با گذشت چند بازی ابتدایی کادرفنی و برخی بازیکنان ایرانی تیم به دلایلی واهی و برخلاف قواعد حرفه ای تیم را ترک کردند و عملا ما را با چالشی جدی در کوران مسابقات روبرو کردند.

مدیر باشگاه رکورد ادامه داد: همین دو مشکل کافی است تا هر تیمی را با یک بحران روبرو کند اما خدا راشاکرم که به لطف همراهی دوستان ایرانی وآذری و تلاش ارکان باشگاه توانستیم تا حدی این بحران را کنترل کنیم و در نهایت با جایگاه ششمی فصل را به پایان ببریم.

وی تصریح کرد: تیم رکورد علیرغم همه مشکلات و تنگناهای موجود نمایش فنی خوبی در مسابقات داشت و دو بازیکن ما به نام های متین قهرمانی حسن علی جعفری درخششی خیره کننده در مسابقات داشتند و اگر حواشی غیرفوتبالی دامنگیر این تیم نمی شد قطعا می توانستیم در قامت یک مدعی خود را در فوتسال آذربایجان مطرح کنیم.

ابراهیمی به برنامه های باشگاه برای فصل جدید اشاره کرد و گفت: قطع به یقین تجربه گرانبهایی از فصل سپری شده حاصل شده که چراغ راه ما برای آماده سازی تیم خواهد بود و در تلاشیم با استفاده از کادر فنی وبازیکنان جویای نام و جوان تیمی دونده و با انگیزه را راهی مسابقات فصل جدید کنیم.

مدیر باشگاه رکورد در پایان درخواستی هم از مسئولان برگزاری لیگ فوتسال آذربایجان کرد و گفت: به نظرم در نحوه برگزاری و برنامه ریزی مسابقات باید تجدید نظر شود تا شاهد لیگی فرسایشی نباشیم.قطعا طولانی شدن مسابقات و ایجاد فاصله بین هفته های برگزاری برای تیم ها مشکل زا است و باید در فصل جدید برای آن چاره ای اندیشید.

برخی از مشتریان

بنفیکا پرتغال
دلاپلاتای آرژانتین
سن خوزه بولیوی